Tepelná
čerpadla

Zajišťujeme montáž, dodávku a servis všech typů tepelných čerpadel předních světových a evropských výrobců.

Více informací

Kogenerační
jednotky

Formou kogenerace zajišťujeme kombinovanou výrobu elektřiny a tepla možňující zvýšení účinnosti využití energie paliv.

Více informací

Klimatizace
 

Pro snížení teploty a vlhkosti vzduchu uvnitř budov a v dopravních prostředcích nabízíme montáž a servis klimatizací.

Více informací

Fotovoltaické
elektrárny

Formou přímé přeměny slunečního záření na elektřinu s využitím fotoelektrického jevu nabízíme služby fotovoltaických elektráren.

Více informací

Fotovoltaika

Solární energetika zaznamenala v České republice po několika letech stagnace částečně oživení. Významnou roli v tom hrálo zavedení podpory v rámci programu Nová zelená úsporám.

Fotovoltaika je považována za trvale udržitelnou technologii. Tento obnovitelný zdroj využívá nejdostupnější energii na Zemi, což je sluneční záření. Množství slunečního záření, které každoročně dopadne na zemský povrch, je 4000krát větší než veškerá spotřeba energie celého lidstva.

Uvádí se, že energie vložená do výroby fotovoltaických panelů a dalších komponent fotovoltaické elektrárny se v podmínkách České republiky vrátí zhruba několikrát rychleji, než je předpokládaná životnost panelů.

Naše společnost pro své klienty dodává fotovoltaické systémy formou „na klíč“. Zajištujeme projekci, dodávku i montáž technologie předních výrobců.

Nejlépe se potenciální investor zorientuje, pokud si prohlédne některou z našich referenčních staveb. Jednou z nich je fotovoltaická elektrárna o nominálním výkonu 30 kW, s panely uloženými na střeše výrobní haly firmy Montza v Českých Budějovicích.

Obraťte se na naše kontaktní spojení, kde je možné dostat podrobné informace.

Panely FVE uložené na střeše investora MONTZA Č. Budějovice, střídač fotovoltaické elektrárny Montza a.s.