Tepelná
čerpadla

Zajišťujeme montáž, dodávku a servis všech typů tepelných čerpadel předních světových a evropských výrobců.

Více informací

Kogenerační
jednotky

Formou kogenerace zajišťujeme kombinovanou výrobu elektřiny a tepla možňující zvýšení účinnosti využití energie paliv.

Více informací

Klimatizace
 

Pro snížení teploty a vlhkosti vzduchu uvnitř budov a v dopravních prostředcích nabízíme montáž a servis klimatizací.

Více informací

Fotovoltaické
elektrárny

Formou přímé přeměny slunečního záření na elektřinu s využitím fotoelektrického jevu nabízíme služby fotovoltaických elektráren.

Více informací

Kogenerace

Kogenerační jednotky (KGJ) jsou vhodné do průmyslu i zemědělství, pro obecní výtopny a systémy CZT, bazény, aquaparky, sportovní areály, školy, hotely a penziony, nemocnice, domovy důchodců apod. Je možné je instalovat v místě, kde se dají využít obnovitelné zdroje energie, zejména čistírny odpadních vod, skládky odpadů, zemědělské podniky apod.

Ve světě existuje celá řada výrobců kogeneračních jednotek (KGJ). Naše společnost se stala partnerem jednoho z největších výrobců v oblasti malé a střední kogenerace v Evropě, české firmy TEDOM.
TEDOM je významným výrobcem kogeneračních jednotek, který se úspěšně prosadil i v desítkách zemí světa. Za 23 let své existence instaloval TEDOM přes 3300 kogeneračních jednotek o celkovém elektrickém výkonu 850 MW. TEDOM a.s. sídlí v Třebíči, zaměstnává přes 500 pracovníků a jeho roční obrat se trvale pohybuje kolem 2 miliard korun.

Zákazníci oceňují především vysokou technickou úroveň jejich výrobků, jejich spolehlivost a profesionální servisní služby. Na tomto základě postavila svoji filozofii i společnost SETERM CB a.s.. Proto jsme i my schopni navrhnout řešení, která mají smysl. Zkušený a vyškolený tým našich pracovníků si je schopen poradit i se sebe složitějším problémem. Dokladem zvládnutí této sofistikované technologie jsou realizované akce.

Příklady některých řešení, které realizova naše obchodní a technická skupina, rok 2016

SMS Team Chvalšiny
návrh, dodávka a realizace KGJ a topného hospodářství, ohřev vody, přípojka plynu
kogenerační jednotka Mikro T30, výrobce TEDOM, výkon 30 kWe + 62 kWt

 

HB Beton Jindřichův Hradec
návrh, dodávka a realizace KGJ a topného hospodářství, součástí je přípojka plynu a technologie ohřevu kameniva v zásobních silech, dále instalace topných těles do výrobní haly
součástí kogenerační jednotka 2x Mikro T30, výrobce TEDOM, každá o výkonu 30 kWe + 62 kWt
součástí plynové kotle 2 ks o celkovém instalovaném výkonu 250 kW

Residence U Kapličky České Budějovicey
návrh, dodávka a realizace KGJ a strojovny v rámci topného hospodářství bytového komplexu o 100 bytech v centrální lokalitě krajského města města
součástí kogenerační jednotka Mikro T30, výrobce TEDOM, o výkonu 30 kWe + 62 kWt